Naszym celem jest zwiększenie skuteczności i wydajności u Naszych Klientów, maksymalne wykorzystanie potencjału i możliwości danej organizacji.

Istotnym dla nas zadaniem jest dopasowanie i opracowanie strategii firmy oraz przygotowanie na zachodzące w tym procesie konieczne zmiany.
Ofertę kierujemy przede wszystkim do kadry zarządzającej, gdzie istotny i niezbędny jest rozwój kompetencji menadżerskich.

Pogłębiamy wiedzę z zakresu zarządzania zespołem, wspieramy realizację wytyczonych celów oraz umiejętność odnoszenia sukcesów na polu zawodowym.
Ważne jest dla nas rozwijanie inteligencji emocjonalnej, usprawnienie komunikacji i pomoc w budowaniu relacji w zespole. Pracujemy nad autoprezentacją, pomagamy w wykorzystaniu potencjału i określeniu predyspozycji pracowników.

W naszej ofercie mamy również wsparcie dla firm w zakresie księgowości. Począwszy od szkoleń rachunkowych, podatkowych oraz związanych z nimi aktualizacjami do najnowszych przepisów, poprzez system organizacji pracy w dziale księgowości. Jak również szkolenia w zakresie prawa pracy: czas pracy, dokumentacja pracownicza oraz RODO: audyty i dokumentacja związana z ochroną danych osobowych. Nasze nastawienie na praktyczne przekazywanie wiedzy pozwoli realnie wpłynąć na efektywną pracę Naszych Klientów.


Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się poprzez:

  • organizację i prowadzenie szkoleń
  • wsparcie we wdrożeniu zmian,
  • praktyczne rozwiązania,
  • indywidualne i zespołowe sesje coachingowe.


Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Kontakt

Szkolenia dla biznesu
Terawat Serwis Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 94
41-902 Bytom

Telefon:+48 507 123 275
E-mail: isiulczynska@terawat.pl